Zapraszamy na nasze spotkania seminaryjne i warsztatowe

Seminaria z cyklu Spotkania z radiestezją odbywają się zazwyczaj raz w miesiącu w czwartkowe wieczory i są adresowane do wszystkich. Dotyczą tematów powiązanych z radiestezją, takich jak techniki, teoria i praktyka oraz wyjaśniania zjawisk radiestezyjnych. Dotyczą też ochrony zdrowia i ochrony środowiska energetycznego człowieka.
Spotkania warsztatowe organizowane się rzadziej zazwyczaj raz na dwa miesiące w soboty i dotyczą poszerzania już zdobytej wiedzy praktycznej z zakresu radiestezji i bioenergoterapii. Adresowane są do osób mających podstawową i ugruntowaną wiedzę z tych dziedzin.

 

SEMINARIA

z cyklu „Spotkania z Radiestezją”

Ernest Kolk

Radiestezja od pokoleń

Termin: czwartek, 15 grudnia godz. 18:00 – PLATFORMA ZOOM

Ernest Kolk, Mistrz Radiestezji, przewodniczący Sądu Koleżeńskiego w Stowarzyszeniu Rzeczoznawców Radiestezji. Ernest reprezentuje najmłodszą generację radiestetów z rodziny Kolków. Jego ojcem był nieżyjący już prof. Andrzej Kolk, którego pamięta większość z nas, chociażby z tego względu, że przez 13 lat był Prezesem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji. Andrzej był twórcą całej rodziny ekranów radiestezyjnych typu „KA”. O Andrzeju można by mówić wiele, ale rodzinna tradycja Kolów to również znana różdżkarka (siostra Andrzeja) i jeszcze inni, o których opowie Ernest, który też ma sporo do powiedzenia jako radiesteta.

Miejsce:

  • ON-LINE – na platformie Zoom (link zostanie wysłany najpóźniej dzień przed transmisją)

lub

  • ON-SITE – w siedzibie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Radiestezji (max 8 pierwszych zgłoszonych osób) ul. Smocza 27, pok. 207

Data:
czwartek, 15 grudnia godz. 18:00

Warunki uczestnictwa:

Zgłoszenie telefoniczne lub mailowe do organizatora, Jakuba Zemły, tel. +48 503 076 199 lub e-mail: srr@radiesteci.pl lub radiestezja@radiestezja.waw.pl  wraz z załączonym potwierdzeniem dokonania opłaty za udział w seminarium.

To bardzo ważne by zaznaczyć w jakiej formie chcesz uczestniczyć, ponieważ na miejscu może wziąć udział max 8 pierwszych zgłoszonych osób!!! Z kolei linki do platformy Zoom zostaną wysłane najpóźniej dzień przed transmisją.

Jeśli nie możesz uczestniczyć w seminarium a opłaciłeś swoje uczestnictwo to napisz do nas wiadomość e-mail a w ciągu kilku dni prześlemy Ci link z nagraniem, który będzie aktywny kilka dni.

Prosimy bardzo, nie udostępniaj otrzymanego linka znajomym, ponieważ nasz kanał ma charakter zamknięty, czyli jest tylko dla zaproszonych gości. Jeśli ktoś z grona Twoich znajomych jest zainteresowany prelekcją, niech napisze do nas swoje zgłoszenie. Mając Twoją rekomendację jako gospodarze na pewno udostępnimy mu transmisję.

Podczas prelekcji będzie możliwość zadawania pytań prelegentowi. Zawsze jednak możesz przesyłać swoje pytania i komentarze pisząc na nasz adres email: srr@radiesteci.pl

Opłaty:
 Dla członków SRR – 10 zł
 Dla niezrzeszonych – 20 zł.

Wpłacajcie na konto Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji z

z tytułem: „Opłata za seminarium w dniu 15.12.2022

na numer konta: PL 20 1160 2202 0000 0000 3617 0483

Zapraszam
W imieniu Zarządu SRR
Jakub Zemła – Prezes

 

WARSZTATY

Stowarzyszenie Rzeczoznawców Radiestezji

ul. Smocza 27, pok. 207 , 2 piętro, 01-048 Warszaw