SEMINARIA Z CYKLU
SPOTKANIA Z RADIESTEZJĄ

2018

28 listopada 2018 r.

Andrzej Mazur

Dlaczego w pewnych sytuacjach bioenergoterapia nie działa ? Poznajmy przyczyny

Z praktyki obserwujemy, że nie w każdej sytuacji bioenergoterapeuta może pomóc swojemu pacjentowi pomimo znajomości technik oraz intencji uzdrowienia. Jest szereg powodów blokujących skuteczną terapię energetyczną. Być może do tej pory nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy? Odpowiedzi znajdziemy na prelekcji mistrza bioenergoterapii i członka naszego Stowarzyszenia Andrzeja Mazura.

Andrzej Mazur ma bogate doświadczenie własne i podzieli się z nami  swoja wiedzą. W dalszych planach przewidujemy również spotkania warsztatowe.

Warsztaty odbyły się  w środę, 28 listopada  2018 o godzinie 18.00

7 listopada 2018 r.

Tomasz Woźniak

Problemy neutralizacji i metody moderowania szkodliwych oddziaływań,
zwanych geoatycznymi

Diagnozowanie szkodliwych promieniowań to znaczna cześć sukcesu usługi radiestezyjnej. Umiejętność dobrego wstrojenia moderatora (ekranu)
to więcej, niż połowa sukcesu skutecznej ekspertyzy.

O Tajemnicach ERW (Ekranów Radiestezyjnych Woźniaka) opowie syn i kontynuator radiestezyjnej tradycji i dorobku Jerzego Woźniaka oraz producent ekranów Tomasz Woźniak.

Warsztaty odbyły się  w środę,  7 listopada 2018 o godzinie 18.00

26 września 2018 r.

Tomasz Sitkowski

W poszukiwaniu promieniowania radiestezyjnego.
Promieniowanie elektromagnetyczne i jego powiązania z radiestezją.

Z Promieniowania elektromagnetyczne i ich związki z promieniowaniami, którymi zajmuje się radiestezja a także ich natura i wpływ na zdrowie ludzi nurtują wielu radiestetów i bioenergoterapeutów.

Czym są promieniowania elektromagnetyczne i jakie są ich właściwości?… Jaka jest natura promieniowań elektromagnetycznych a jaka promieniowań „radiestezyjnych”? … Czy radiesteci mogą swoimi radiestezyjnymi metodami mierzyć promieniowania elektromagnetyczne? … Na te i na wiele innych pytań znajdziemy odpowiedź podczas prelekcji. Postawimy wiele innych pytań podczas dyskusji. A być może w zorganizujemy w innym terminie warsztaty.

Warsztaty odbyły się  w środę, 26 września 2018 o godzinie 18.00

Stowarzyszenie Rzeczoznawców Radiestezji

ul. Smocza 27, pok. 207 , 2 piętro, 01-048 Warszaw