SEMINARIA Z CYKLU
SPOTKANIA Z RADIESTEZJĄ

2020

17 grudnia 2020 r.

Piotr Gałęzowski

Pryzmat karmy w świetle nauk buddyjskich. O zastosowaniu prawa przyczyny i skutku w praktyce radiestezyjnej

To drugie nasze spotkanie seminaryjne jakie przeprowadziliśmy on-line za pośrednictwem naszego kanału YouTube. Nabieramy pewnych doświadczeń i myślę, że idzie nam coraz sprawniej.
Seminarium miało dość nietypowy tytuł, co już zapowiadało ciekawą tematykę. Piotr Gałęzowski jest członkiem Naszego Stowarzyszenia. Podzielił się z nami własnymi ciekawymi doświadczeniami w jak sposób łączy praktykę buddyjską z wykonywaną praktyką radiestezyjną

26 listopada  2020 r.

Robert Bernatowicz

Ludzkość u progu wielkiej przemiany

Czas i okoliczności jakie mamy skłoniły nas do organizowania seminariów za pośrednictwem sieci. Pierwsze tego typu seminarium odbyło się 26 listopada  2020 r.

Seminarium było niezwykle ciekawie, ponieważ prowadził je wyjątkowy prelegent – Robert Bernatowicz, Prezes Fundacji Nautilus, badacz i popularyzator zjawisk niewyjaśnionych, dziennikarz oraz pasjonat tego co robi. Robert ma ogromną wiedzę na temat tego czym się zajmuje i tego czym się zadeklarował z nami podzielić. Przeprowadził nas w swoich rozważaniach od sytuacji obecnej świata ogarniętego epidemią Covid19 przez warianty możliwych scenariuszy po wizję świata idealnego.

8 października 2020 r.

Ryszard Ulman

Zintegrowany system diagnozowania i terapii

8 października 2020 r. odbyło się seminarium, które poprowadził Ryszard Ulman, który należy do czołówki najlepszych bioenergoterapeutów w Polsce, a jego wkład w rozumienie i stosowanie bioterapii jest niekwestionowany. Ryszard Ulman reprezentuje Polski Cech Naturopatów, któremu przewodzi jako Prezes.

 

24 września 2020 r.

Piotr Madej

Zioła w dzisiejszych czasach – moda czy konieczność?

Po dłuższej przerwie wznowiliśmy działalność statutową jaką są SEMINARIA.

Pierwsze z nich odbyło się 24 września 2020 r. (czwartek). Poprowadził je pasjonat fitoterapii i naturopatii Piotr Madej. Pierwotnie Piotr miał prowadzić swoje seminarium na początku kwietnia ale stan epidemii, wprowadzony przez Rząd RP 13 kwietnia 2020 r., uniemożliwił jego prezentację.

Tematyka seminarium to świat roślin i ich lecznicze właściwości mogące bardzo pomóc w wielu dolegliwościach a przede wszystkim w tak ważnej obecnie profilaktyce zdrowotnej. To wszystko przybliżył nam Piotr Madej.

24 marca 2020 r.

Elżbieta Starko

Oddech Ziemi oraz inne niedawno poznane energie

4 marca 2020 r. odbyło się seminarium, które poprowadziła Elżbieta Starko, reprezentująca radiestezyjne i bioterapeutyczne środowisko Lublina. Elżbieta od dawno prowadzi Złoty Środek – Centrum Szkoleń i Terapii w Lublinie. Jest osobą o dużej wiedzy i umiejętnościach.

Tematyka seminarium wiązała się ściśle z oddziaływaniami naturalnymi środowiska energetycznego, które zainteresują każdego radiestetę, bioenergoterapeutę i naturopatę.

6 lutego 2020 r.

Irena Stiasna

Tajemnice OKSYDANU

6 lutego 2020 r. seminarium prowadziła nasza WYBITNA koleżanka Irena Stiasna. Irenka jest Członkiem Założycielem naszego Stowarzyszenia i jednocześnie Członkiem Honorowym. Przez wiele lat była Dyrektorem Studium Radiestezji ucząc rzemiosła radiestezyjnego wielu radiestetów. Wykształciła wielu mistrzów radiestezji w tym 3/4 naszego Zarządu. Obecnie pełni funkcje Przewodniczącej Komisji Rewizyjnej.

Temat, który zaprezentowała na seminarium był nie tylko ciekawy w swojej treści ale wymagał od słuchaczy aktywnego uczestnictwa. Oprócz wykładu i dyskusji mieliśmy okazję przeprowadzć kilka pomiarów sprawdzających.

16 stycznia 2020 r.

Włodzimierz Dzięgielewski

Polaryzacja kamieni w litoterapii

W dniu 16 stycznia 2020 r., czyli w czwartek o godzinie 18.00 zaprosiliśmy Naszego Kolegę ze Stowarzyszenia, Włodka Dzięgielewskiego, radiestetę oraz naturoterapeutę. W trakcie spotkania mogliśmy zobaczyć demonstracje unikalnej autorskiej techniki.

Włodek należy od 2 lat do Stowarzyszenia, niemniej ma ciekawe własne przemyślenia i doświadczenia, które rozwinął we własną metodę litoterapii (litotermoterapii).