Tyczenie miejsc na ujęcie wody (studnie)

Radiesteta wykonuje prace bezpośrednio w terenie. Niezależnie od metody jaką się posługuje i sprzętu jakiego używa, celem tej usługi jest wskazanie punku pod przyszłą studnie. Zanim radiesteta zacznie w terenie pracować, musisz mieć pewność, że jako klient wyraźnie określiłeś rodzaj ujęcia wody jakie Ciebie interesuje np.: studnia z wodą do picia lub wyłącznie na cele gospodarcze, lub na cele produkcji rolnej, lub produkcji ogrodniczej.

Efektem pracy radiestety powinno być:

  • Trwałe (poprzez wbicie palika) oznaczenie w terenie miejsca, w którym ma być wiercona lub kopana studnia.
  • Określenie przybliżonych parametrów ujęcia wody (wydajność, głębokość, jakość)
  • Określenie rekomendowanego rodzaju studni. Na przykład: czy kopana, czy wiercona, czy z dodatkowym uzdatnianiem czy bez.
  • W skrajnych przypadkach radiesteta powinien Cię przestrzec że wody o odpowiedniej wydajności i jakości możesz nie mieć na swojej działce.

Możesz oczekiwać porady co do technologii filtrujących i pompujących wodę.
Na pewno od radiestety nie możesz oczekiwać, że wskaże Ci wodę, w sytuacji gdy jej na miejscu nie ma. Podobnie jak nie możesz oczekiwać, że wywierci lub zalegalizuje Ci lokalizację pod studnie. Nasza usługa pozwala z dużym prawdopodobieństwem odnaleźć miejsce, w którym będzie woda o ile ona tam jest.

POWRÓT

Stowarzyszenie Rzeczoznawców Radiestezji

ul. Smocza 27, pok. 207 , 2 piętro, 01-048 Warszaw